Wszystkie kategorie

 • Wszystkie kategorie
 • Nasiona na kiełki
 • małe opakowania
 • Nasiona 100g
 • nasiona 250g
 • nasiona 500g
 • Certyfikowane EKO
 • Kiełkownice
 • Zestawy
 • Kosmetyki naturalne
 • Balsamy
 • Kremy
 • Sole
 • Szampony
 • Żele pod prysznic
 • Nasiona do uprawy w domu
 • Uprawy domowe i ogrodowe
 • Kwiaty
 • Młode listki
 • Warzywa
 • Zioła
 • Domowy ogród
 • Oleje i produkty sypkie
 • Zioła, herbaty, przyprawy
 • Akcesoria
 • Literatura
...
Siatka
Lista
Burak ćwikłowy Czerwona Kula 2 taśma 6m
Odmiana wczesna, plenna, o kulistych korzeniach z krwistoczerwonym soczystym miąższem, polecana do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i do zimowego przechowywania. Na zbiór wczesny taśmy wkładać do gruntu od początku kwietnia. Na zbiór jesienno-zimowy od połowy maja do końca lipca. Taśmy wyłożyć ..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Cebula Ailsa Craig
Odmiana szybko i silnie rosnąca. Rekordowo duże cebule (czasem o wadze powyżej 1kg) mają łagodny smak i są doskonałe na sałatki oraz do mrożenia. Nie nadają się do dłuższego przechowywania. Wysiew w kwietniu w rzędy 30-35 cm, na głębokość 1-2 cm. Po wschodach rośliny zostawić co 8-10 cm, a wyrwane s..
2,40zł Bez podatku: 2,40zł
Cebula mieszanka odmian
Mieszanka średnio wczesnych odmian cebuli. Cebule kuliste, białe, żółte i czerwone o smacznym i łagodnym miąższu, przydatne do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa oraz krótkiego przechowywania. Wysiew wprost do gruntu od końca marca do końca kwietnia w rzędy co 25-35 cm. Zbyt gęste wschody przerwa..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Dynia zwyczajna Patison Disco 3g
Odmiana wczesna, plenna, o białokremowych owocach w kształcie babki lub dysku. Rośliny o zwartym, krzaczastym pokroju są odporne na mączniak rzekomy. Młode owoce, które są bogate w witaminę C, nadają się do kwaszenia i konserwowanie, a starsze do zapiekania. Owoce kiszone mogą zastąpić ogórki. Wysie..
1,30zł Bez podatku: 1,30zł
Fasola szparagowa karłowa żółtostrąkowa Korona
Odmiana wczesna (okres wegetacji 60-65 dni), o żółtych, bezwłóknistych strąkach, długości 9-10 cm, przydatna do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa. Polecana jest do bardzo wczesnej uprawy w tunelach lub pod włókniną, co umożliwia pierwsze zbiory strąków na początku czerwca. Najlepiej plonuje ..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Fasola tyczna Piękny Jaś
Fasola tyczna do zbioru na suche nasiona. Wysiew na początku maja, po 3-4 nasiona, w punkty co 70-80 cm. Głębokość siewu 4-5 cm. Wymaga stosowania podpór. Zbiór nasion: wrzesień i październik. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej. 40g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Kapusta Pierwszy Zbiór 2g
Odmiana wczesna kapusty do uprawy polowej z przeznaczeniem do bezpośredniego spożycia. Długość okresu wegetacji od posadzenia rozsady do zbioru wynosi 56-63 dni. Główki kuliste, o masie 1,5-2,5 kg, odporne na pękanie. Wysiew w końcu lutego - marca pod osłonami. Rozsadę w fazie 4-6 liści sadzić do gr..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Koper ogrodowy Tetra
Odmiana wczesna, wys. 45-50 cm, ze względu na niezbyt silny wzrost, zwarty pokrój oraz gęste ulistnienie rośliny, wskazuje na szczególnie przydatną do uprawy w doniczkach. Świetna zarówno we wcześniejszym stadium do zbioru "na zielono" jak i do pozyskania dorodnych baldachów. Świeże, bardzo aromatyc..
2,10zł Bez podatku: 2,10zł
Marchew Amsterdam 2
Odmiana wczesna, bardzo plenna. Korzenie soczyste, walcowate, o barwie pomarańczowoczerwonej i soczystym miąższu. Przeznaczona na wczesny zbiór, do bezpośredniego spożycia. Na wczesny zbiór wysiewać nasiona do gruntu późną jesienią lub wczesną wiosną . Na sprzęt jesienny można siać do końca czerwca...
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Marchew Pierwszy Zbiór
Odmiana wczesna do uprawy polowej i pod osłonami. Korzenie lekko stożkowate. Miąższ soczysty, smaczny, barwy pomarańczowej. Na wcześniejszy sprzęt wysiewać nasiona do gruntu późną jesienią lub wczesną wiosną. Na sprzęt jesienny można siać do końca czerwca. Zalecana rozstawa 25-35 x 5 cm. Głębokość s..
1,80zł Bez podatku: 1,80zł
Ogórek konserwowy Polan F1 taśma 7m
Odmiana heterozyjna wczesna, bardzo plenna. Owoce grubobrodawkowe o długości 8-12 cm, odporne na zółknięcie , przeznaczone do konserwowania i kwaszenia. Taśmy wyłożyć w maju  w rzędy co 80-100 cm, na głębokość 2-3 cm, przykryć ziemią i intensywnie podlać. Nie dopuścić do przesuszenia taśmy. Wym..
4,80zł Bez podatku: 4,80zł
Polska Grządka mata
Oryginalna mata zawierająca warzywa,które przydadzą się w każdej polskiej kuchni. W macie znajdują się nasiona: buraka, cebuli, sałaty masłowej, rzodkiewki i pietruszki korzeniowej. Matę wykładamy od marca do maja na grządkę w ogrodzie lub do skrzynki, przykrywamy ją warstwą ziemi o grubości 1,0-1,5..
10,50zł Bez podatku: 10,50zł
Pomidor gruntowy karłowy Alka taśma 6m
Odmiana karłowa, wiotkołodygowa, wczesna, bardzo plenna. Owoce dość duże (ok 90g), kuliste, gładkie, bardzo kształtne. Odmiana Alka ma cechę partenokarpii, dzięki czemu dobrze zawiązuje owoce w lata chłodne i deszczowe. Najlepszy termin na wykładanie taśm do gruntu to od połowy kwietnia do p..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Pomidor gruntowy karłowy Maskotka taśma 6m
Odmiana o drobnych owocach, przydatna do uprawy w małych ogródkach i pojemnikach, dużych doniczkach, skrzynkach balkonowych itp. Rośliny samokończące, wiotkołodygowe, silnie krzewiące się. Owoce drobne ( o średnicy 2-4 cm ), czerwone, bardzo smaczne, w całości nadają się do zapraw i dekoracji potraw..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Pomidor Maskotka
Odmiana o drobnych owocach, przydatna do uprawy w małych ogródkach i pojemnikach, dużych doniczkach, skrzynkach balkonowych itp. Rośliny samokończące, wiotkołodygowe, silnie krzewiące się. Owoce drobne (o średnicy 2-4 cm), czerwone, bardzo smaczne, w całości nadawają się do zapraw i dekoracji potraw..
1,80zł Bez podatku: 1,80zł
Pomidor pod osłony Baron
Odmiana wysoka, uniwersalna, polecana do upraw szklarniowych i tunelach foliowych oraz do uprawy w gruncie przy palikach. Bardzo cenna dla upraw działkowych. Wyróżnia się wysoką plennością i wczesnym owocowaniem. Posiada odporność na niektóre choroby grzybowe i wirusowe. W zależności od potrzeb i sp..
7,40zł Bez podatku: 7,40zł
Pomidor wysoki Black Cherry
Odmiana wysoka o ciągłym typie wzrostu, przeznaczona do uprawy w gruncie przy palikach oraz pod osłonami. Rośliny wymagają usuwania pędów bocznych, najlepiej prowadzić je na jeden lub na dwa pędy. Odmiana wydaje drobne purpurowo- brązowe, słodkie i wyjątkowo smaczne owoce. Doskonale nadają się one d..
2,40zł Bez podatku: 2,40zł
Rzodkiew letnia Agata 5g
Cenne warzywo odznaczające się dużą wartością odżywczą. Zalecane jest spożywanie jej dla celów leczniczych przy schorzeniach wątroby. Siać od marca do końca lipca w rzędy co 30-40 cm. Po wzejściu roślin wykonać przerywkę i zostawić w odstępach 8-10 cm. Uprawiać w drugim roku po oborniku na glebach ż..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Rzodkiewka De dix-huit jours taśma 7m
Odmiana bardzo wczesna, do uprawy w gruncie i pod osłonami na zbiór wiosenny i jesienny. Tworzy zgrubienia cylindryczne, czerwone z białym końcem. Miąższ biały, nieparciejący, o łagodnym smaku. Taśmy wyłożyć w rzędy co 5-20 cm, na głębokość 1-2 cm, przykryć ziemią i intensywnie podlać. Nie dopuścić ..
3,80zł Bez podatku: 3,80zł
Rzodkiewka Krakowianka 5g
Odmiana przeznaczona do uprawy pod osłonami i w polu. Tworzy średniej wielkości zgrubienia o białym jędrnym miąższu. Wysiew rozpocząć wczesną wiosną jak tylko ziemia wyschnie i powtarzać co 2 tygodnie do końca maja dla uzyskania ciągłości zbiorów.Na jesienny sprzęt wysiew w sierpniu. Rozstawa rzędów..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Rzodkiewka mieszanka odmian
Mieszanka kilku odmian rzodkiewek zróżnicowanych pod względem kształtu, barwy skórki i miąższu. Doskonale nadają się do kolorystycznego i smakowego wzbogacenia potraw.Wysiewaj nasiona od marca do sierpnia.Waga: 10g..
2,10zł Bez podatku: 2,10zł
Rzodkiewka Zlata 5g
Odmiana średnio wczesna do całorocznej uprawy w gruncie. Tworzy duże kuliste zgrubienia barwy żółtej. Miąższ matowo-biały, dość ostry w smaku. Można uprawiać na zbiór wiosenny i jesienny. Wysiew rozpocząć wczesną wiosną i powtarzać co 2 tygodnie do końca maja dla uzyskania ciągłości zbiorów. Na jesi..
1,40zł Bez podatku: 1,40zł
Salsefia biała
Roślina podobna do skorzonery. Częścią jadalną są stożkowe korzenie spichrzowe o długości 15-20 cm i średnicy 2-3, 5 cm. Skórka korzeniowa jest szarożółta, miąższ biały, wydzielający po uszkodzeniu sok mleczny. Korzenie salsefii spożywa się po ugotowaniu jak szparagi. Jej młode liście nadają się do ..
1,80zł Bez podatku: 1,80zł
Sałata May King Królowa Majowych
Wczesna odmiana do uprawy w polu i pod osłonami. Na sprzęt wiosenny wysiew do skrzynek, pod osłonami lub na rozsadniku od końca lutego do połowy kwietnia. Na sprzęt jesienny wysiew na rozsadniku do połowy lipca. Rozsadę należy wysadzać 5-6 tygodni w rozstawie 30x20-25 cm. Można stosować siew wprost ..
1,30zł Bez podatku: 1,30zł
Szczypiorek Broad Leaf
Szczypiorek jest rośliną wieloletnią. Wykorzystywany jest jako dodatek do jaj, sosów, sałatek, surówek i twarogu. Lubi stanowisko słoneczne.Wysiewaj nasiona od marca do kwietniaWaga: 2g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Słonecznik ogrodowy jadalny
Roślina jednoroczna wys.1,5-2,5m tworząca latem okazałe koszyczkowate kwiatostany. Po przekwitnięciu koszyczki wypełni są niełupkami o smacznych nasionach. Wysiew do gruntu w kwietniu, po 2-30 nasiona w punkty co 50-60cm na głębokość 3-4cm. 10g..
1,50zł Bez podatku: 1,50zł
Wyświetlono: 1 do 26 z 26 (1 stron)