Wszystkie kategorie

 • Wszystkie kategorie
 • Nasiona na kiełki
 • małe opakowania
 • Nasiona 100g
 • nasiona 250g
 • nasiona 500g
 • Certyfikowane EKO
 • Kiełkownice
 • Zestawy
 • Kosmetyki naturalne
 • Balsamy
 • Kremy
 • Sole
 • Szampony
 • Żele pod prysznic
 • Nasiona do uprawy w domu
 • Uprawy domowe i ogrodowe
 • Kwiaty
 • Młode listki
 • Warzywa
 • Zioła
 • Domowy ogród
 • Oleje i produkty sypkie
 • Zioła, herbaty, przyprawy
 • Akcesoria
 • Literatura
...
Siatka
Lista
Bazylia cytrynowa
Roślina jednoroczna, wys. ok. 35 cm, liście o cytrynowym aromacie. Świeże liście doskonale sprawdzają się jako dodatek do kuchni azjatyckiej, w szczególności do dań z ryb i z owoców morza. Można je także stosować do deserów i aromatyzowania napojów. Suszone dodawać w niewielkich ilościach ze względu..
2,30zł Bez podatku: 2,30zł
Burak ćwikłowy Czerwona Kula 2 taśma 6m
Odmiana wczesna, plenna, o kulistych korzeniach z krwistoczerwonym soczystym miąższem, polecana do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa i do zimowego przechowywania. Na zbiór wczesny taśmy wkładać do gruntu od początku kwietnia. Na zbiór jesienno-zimowy od połowy maja do końca lipca. Taśmy wyłożyć ..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Cebula Ailsa Craig
Odmiana szybko i silnie rosnąca. Rekordowo duże cebule (czasem o wadze powyżej 1kg) mają łagodny smak i są doskonałe na sałatki oraz do mrożenia. Nie nadają się do dłuższego przechowywania. Wysiew w kwietniu w rzędy 30-35 cm, na głębokość 1-2 cm. Po wschodach rośliny zostawić co 8-10 cm, a wyrwane s..
2,40zł Bez podatku: 2,40zł
Cebula mieszanka odmian
Mieszanka średnio wczesnych odmian cebuli. Cebule kuliste, białe, żółte i czerwone o smacznym i łagodnym miąższu, przydatne do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa oraz krótkiego przechowywania. Wysiew wprost do gruntu od końca marca do końca kwietnia w rzędy co 25-35 cm. Zbyt gęste wschody przerwa..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Cząber ogrodowy
Roślina jednoroczna. Jako przyprawę można użyć całą część nadziemną rośliny. Na początku kwietnia ścina się całe rośliny i suszy w przewiewnym miejscu. Cząber jest doskonałym dodatkiem do potraw z ryb, mięsa, fasoli, zup oraz sosów. Nadaje im specyficznego smaku, ułatwia i pobudza apetyt. Doskonała ..
1,65zł Bez podatku: 1,65zł
Dynia zwyczajna Patison Disco 3g
Odmiana wczesna, plenna, o białokremowych owocach w kształcie babki lub dysku. Rośliny o zwartym, krzaczastym pokroju są odporne na mączniak rzekomy. Młode owoce, które są bogate w witaminę C, nadają się do kwaszenia i konserwowanie, a starsze do zapiekania. Owoce kiszone mogą zastąpić ogórki. Wysie..
1,30zł Bez podatku: 1,30zł
Estragon
Roślina wieloletnia. Wysokość około 120 cm. W celu zabezpieczenia przed połamaniem, konieczne stosowanie podpór. Świeży albo suszony dodaje się baraniny, drobiu, podrobów, sosów i jajek. Może też być użyty do kwaszenia ogórków. Wysiew na przełomie marca i kwietnia do skrzynek, na palety pod osłony. ..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Fasola szparagowa karłowa żółtostrąkowa Korona
Odmiana wczesna (okres wegetacji 60-65 dni), o żółtych, bezwłóknistych strąkach, długości 9-10 cm, przydatna do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa. Polecana jest do bardzo wczesnej uprawy w tunelach lub pod włókniną, co umożliwia pierwsze zbiory strąków na początku czerwca. Najlepiej plonuje ..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Fasola tyczna Piękny Jaś
Fasola tyczna do zbioru na suche nasiona. Wysiew na początku maja, po 3-4 nasiona, w punkty co 70-80 cm. Głębokość siewu 4-5 cm. Wymaga stosowania podpór. Zbiór nasion: wrzesień i październik. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej. 40g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Groszek pachnący Knee Hi
Groszek pachnący jest rośliną jednoroczną, dorastającą do 60-80 cm wysokości. Mieszanka wielobarwnych kwiatów, które bardzo ładnie pachną. Wysiewaj nasiona od marca do kwietnia.5g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
HIT! Bazylia
Mieszanka kilku odmian bazylii różniących się barwą i dorastającą do 20-30 cm wysokości. Liście bazylii mogą być dodawane do sosów, sałatek, zapiekanek, ryb i mięsa.  Lubi stanowisko słoneczne.Waga: 0,5g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
HIT! Stewia
Stewia jest rośliną jednoroczną. Liście stewii używane są jako naturalny słodzik, nie podnosi ona poziomu glukozy we krwi.Wysiewaj nasiona w kwietniu.Waga: 0,008g..
5,35zł Bez podatku: 5,35zł
Kapusta Pierwszy Zbiór 2g
Odmiana wczesna kapusty do uprawy polowej z przeznaczeniem do bezpośredniego spożycia. Długość okresu wegetacji od posadzenia rozsady do zbioru wynosi 56-63 dni. Główki kuliste, o masie 1,5-2,5 kg, odporne na pękanie. Wysiew w końcu lutego - marca pod osłonami. Rozsadę w fazie 4-6 liści sadzić do gr..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Kminek zwyczajny
Roślina dwuletnia wysokości około 1 m. Owoce zbierane w czerwcu-lipcu następnego roku, w całości albo zmielone dodaje się do mięs, gotowanych warzyw - szczególnie do kapusty. Podnosi smak twarogu i serów żółtych. Owoce kminku działają leczniczo na przewód pokarmowy i moczowy. Siew nasion w marcu - k..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Kompozycja różowa 20szt.
W skład kompozycji wchodzą:Dalia ogrodowa Ozyrys - 1szt. - Długo i obficie kwitnące rośliny o okazałych kwiatostanach. Łatwe w uprawie. Karpy dalii należy sadzić do gruntu na głębokość równą ich wysokości, przykrywając 3-5 centymetrową warstwą ziemi. Dalie lubią ciepłe, osłonięte od wiatru, słoneczn..
24,00zł Bez podatku: 24,00zł
Kompozycja żółta 15szt.
W skład kompozycji wchodzą:Kalla Black Magic - 1szt. - Kalla to urzekająca roślina wieloletnia. Lubi jasne, ciepłe i słoneczne stanowiska. Bulwy wysadzać po wiosennych przymrozkach, w miejscach osłoniętych od wiatru, do wilgotnej, żyznej i próchnicznej gleby. Zakwita późnym latem. Po okresie wegetac..
24,00zł Bez podatku: 24,00zł
Koper ogrodowy Tetra
Odmiana wczesna, wys. 45-50 cm, ze względu na niezbyt silny wzrost, zwarty pokrój oraz gęste ulistnienie rośliny, wskazuje na szczególnie przydatną do uprawy w doniczkach. Świetna zarówno we wcześniejszym stadium do zbioru "na zielono" jak i do pozyskania dorodnych baldachów. Świeże, bardzo aromatyc..
2,10zł Bez podatku: 2,10zł
Majeranek
Roślina jednoroczna wysokości 25-30 cm. Suszonych liści używa się do przyprawiania zup, mięs mielonych, drobiu, ryb, w masarniach do wyrobu niektórych wędlin. Wyciąg stosowany w farmacji do wyrobu maści majerankowej leczącej katar. Uprawia się z rozsady i siewu wprost do gruntu. W temp. 20-25°C wsch..
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Marchew Amsterdam 2
Odmiana wczesna, bardzo plenna. Korzenie soczyste, walcowate, o barwie pomarańczowoczerwonej i soczystym miąższu. Przeznaczona na wczesny zbiór, do bezpośredniego spożycia. Na wczesny zbiór wysiewać nasiona do gruntu późną jesienią lub wczesną wiosną . Na sprzęt jesienny można siać do końca czerwca...
1,60zł Bez podatku: 1,60zł
Marchew Pierwszy Zbiór
Odmiana wczesna do uprawy polowej i pod osłonami. Korzenie lekko stożkowate. Miąższ soczysty, smaczny, barwy pomarańczowej. Na wcześniejszy sprzęt wysiewać nasiona do gruntu późną jesienią lub wczesną wiosną. Na sprzęt jesienny można siać do końca czerwca. Zalecana rozstawa 25-35 x 5 cm. Głębokość s..
1,80zł Bez podatku: 1,80zł
Mieszanka pikantna Baby Leaf
Mieszanka zawiera nasiona sałat, kapust, rzepy naciowej oraz rukoli. Młode listki tych roślin tworzą apetyczną kompozycję o lekko pikantnym smaku . Polecana do konsumpcji, na kanapki lub do sałatek. Bardzo łatwa w uprawie, odporna na niekorzystne warunki, możliwa uprawa w skrzynkach i donicz..
1,95zł Bez podatku: 1,95zł
Mięta okrągłolistna
Mięta jest roślina wieloletnią. Napar z liści mięty zalecany jest jako napój orzeźwiający podczas upałów. Przed wysiewem nasion włóż torebkę na 5 dni do lodówki. Wysiewaj nasiona w maju.0,1g..
2,90zł Bez podatku: 2,90zł
Mięta pieprzowa
Roślina wieloletnia wysokości ok. 70 cm. Do suszenia zbiera się liście, zanim rośliny zaczną kwitnąć. W lecznictwie stosowana jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych i wzmagający apetyt. Napar z liści zalecany jest jako napój orzeźwiający podczas upałów. Liści można używać też jako prz..
1,70zł Bez podatku: 1,70zł
Ogórek konserwowy Polan F1 taśma 7m
Odmiana heterozyjna wczesna, bardzo plenna. Owoce grubobrodawkowe o długości 8-12 cm, odporne na zółknięcie , przeznaczone do konserwowania i kwaszenia. Taśmy wyłożyć w maju  w rzędy co 80-100 cm, na głębokość 2-3 cm, przykryć ziemią i intensywnie podlać. Nie dopuścić do przesuszenia taśmy. Wym..
4,80zł Bez podatku: 4,80zł
Ogórek sałatkowy Dar
Odmiana ogórka o krzaczastym pokroju, która jest idealna do uprawy w doniczce lub skrzynkach balkonowych. Ogórki można wykorzystać do sałatek, konserwowania i kwaszenia.5g..
4,00zł Bez podatku: 4,00zł
Pietruszka naciowa mieszanka odmian
Mieszanka odmian o aromatycznych ,bogatych w witaminy, kędzierzawych i gładkich liściach, które wykorzystuje się jako przyprawę i do dekoracji potraw.5g..
2,50zł Bez podatku: 2,50zł
Polska Grządka mata
Oryginalna mata zawierająca warzywa,które przydadzą się w każdej polskiej kuchni. W macie znajdują się nasiona: buraka, cebuli, sałaty masłowej, rzodkiewki i pietruszki korzeniowej. Matę wykładamy od marca do maja na grządkę w ogrodzie lub do skrzynki, przykrywamy ją warstwą ziemi o grubości 1,0-1,5..
10,50zł Bez podatku: 10,50zł
Pomidor gruntowy karłowy Alka taśma 6m
Odmiana karłowa, wiotkołodygowa, wczesna, bardzo plenna. Owoce dość duże (ok 90g), kuliste, gładkie, bardzo kształtne. Odmiana Alka ma cechę partenokarpii, dzięki czemu dobrze zawiązuje owoce w lata chłodne i deszczowe. Najlepszy termin na wykładanie taśm do gruntu to od połowy kwietnia do p..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Pomidor gruntowy karłowy Maskotka taśma 6m
Odmiana o drobnych owocach, przydatna do uprawy w małych ogródkach i pojemnikach, dużych doniczkach, skrzynkach balkonowych itp. Rośliny samokończące, wiotkołodygowe, silnie krzewiące się. Owoce drobne ( o średnicy 2-4 cm ), czerwone, bardzo smaczne, w całości nadają się do zapraw i dekoracji potraw..
4,10zł Bez podatku: 4,10zł
Pomidor karłowy Tumbling Tom
Pomidory bogate są w potas, witaminy A, B i C oraz kwas foliowy. Stanowią idealny dodatek do sałatek oraz kanapek.0,2g..
4,00zł Bez podatku: 4,00zł
Wyświetlono: 1 do 30 z 48 (2 stron)